Doradca podatkowy leszno - dobra firma

Doradca podatkowy leszno - dobra firma

Witam.

Zastanawiam się nad zatrudnieniem osoby do obsługi finansowej firmy. Polecacie może jakąś sprawdzoną i oczywiście stosunkowo tanią księgową z leszna?

Wariat

Posty: 17

 
Ja w tym roku postanowiłem nie ryzykować. Miałem zbyt wiele różnego rodzaju PIT-ów i zdecydowałem się na zlecenie rocznego rozliczenia doradcy podatkowemu w lesznie. Moi znajomi robią tak od mnóstwo lat i ani razu nie byli jeszcze wzywani do urzędu skarbowego, aby dokonać jakichkolwiek poprawek w zeznaniu.

Babeczka

Posty: 18

 
To nieprawda, że doradca podatkowy w lesznie to instytucja jedynie dla przedsiębiorców. Sam korzystałem ze świadczeń takiego doradcy, kiedy wróciłem z zagranicy i nie wiedziałem w jaki sposób dokonać rozliczenia wypracowanego tam dochodu –pomogli.

czertusik

Posty: 11

 
Moja przygoda z rachunkowością nie kojarzy mi się najlepiej.

Zatem aby nie narażać siebie i własnej firmy na kary, zacząłem korzystać z usług księgowej z leszna. Znakomicie się z nimi współpracuje. Więcej danych na odnajdziesz na stronie http://www.krbene.pl

frustert

Posty: 14

 
Podpowiedzi co do wyboru formy opodatkowania swojej firmy z całą pewnością możesz szukać i na pewno ją znajdziesz w biurach podatkowych w lesznie.

1agdb1301

Posty: 28

 
Wydaje mi się, że studentowi zaocznemu nie przysługuje żadna ulga. Ale nie jestem tego w 100% pewien. Najlepiej będzie, jak sprawdzisz to dokładniej w biurze rachunkowym w lesznie. Tam powinni odpowiedzieć Ci na to pytanie. A może lepiej, jak od razu zlecisz im rozliczenie twojego zeznania rocznego.

Marko

Posty: 10