Prawnik, gdzie ??

Prawnik, gdzie ??

Poszukuję prawnika, który zajmuje się spadkami, dokładnie chodzi mi o kwestie dziedziczenia. Wiem, że teraz jest zmienione prawo spadkowe i chciałbym, żeby dokładnie wyjaśnił mi kilka kwestii.

Babeczka

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o windykację sądową w warszawie to również polecam pana Piotra. Nie tylko w naszej sprawie pomógł. Zanim odbyła się sprawa też nam pomagał. Bardzo dziękujemy i polecamy.

mercedess

Posty: 13

 
Polecam kancelarię prawnika Piotra Kosackiego http://www.piotrkosacki.pl. Bardzo szeroki zakres usług, więc przyda się wielu osobom w wielu sprawach. Życzę powodzenia:)

Odi

Posty: 11

 
Tak właśnie bywa z tymi odszkodowaniami, że trudno być zadowolonym jak coś do czego przyjdzie. Też jestem tego zdania, że prawnik od odszkodowań to podstawa, żeby być zadowolonym z końcowego efektu:)

dobryrd

Posty: 24

 
Nasz prawnik też postarał się bardzo i udało mu się dobrze naszą sprawę poprowadzić. Na początku wcale nie myśleliśmy, że będzie dobrze. Ale udało się. Nie powiem sporo kosztowało nas to i czasu, zdrowia i pieniędzy.

1agdb1301

Posty: 28

 
Mój prawnik od nieruchomości dał ciała. Nawet nie myślałem, iż można sprawę doprowadzić do tak fatalnego stanu. Będę musiał sięgnąć z kolejnego. Niemniej jednak teraz to faktycznie nie wiem, czy da się sprawę odkręcić. Uderzę do tego co polecacie, bowiem ma porządne opinie, lecz szczerze to jestem już załamany.

Fanatyk

Posty: 16