rejestracja spółki przez internet, jaka firma

rejestracja spółki przez internet, jaka firma

Mamy ze znajomymi plan, żeby założyć spółkę. Nie mamy jednak pojęcia jak się do tego zabrać...Słyszałem o firmach, które rejestrują szybko i tanio spółki.
Wiecie coś więcej na ich temat?

arko1916

Posty: 11

 
Widziałem parę serwisów, które oferują rejestrację spółki za pomocą jednego kliknięcia...problemem wielu tych stron moim zdaniem jest bardzo zły projekt samej witryny.

Trudno się połapać tak naprawdę, gdzie co jest...

SABUR

Posty: 13

 
Jakoś mnie nie dziwi, że spółki można rejestrować przez internet;) Teraz już wszystko zostało podłączone do sieci i dobrze.

Moim zdaniem, warto z takich możliwości korzystać.

darkness6

Posty: 16

 
Nie wiem jak to teraz wygląda, ale jeszcze jakiś czas temu fajnie prosperowała firma http://www.luxbiuro.com.pl. Zarejestrowali mi spółkę w jeden dzień. Przejrzysta, profesjonalna oferta, indywidualne podejście do klienta.

Warto!

Kamil87rak1

Posty: 24

 
Hej, witaj!

Mnie się bardzo dobrze korzystało z rejestracji spółki poprzez portal www.luxbiuro.com.pl. Nie musiałem długo czekać na dopełnienie wszystkich formalności.
Oby więcej takich stron!

shalafi

Posty: 24

 
Zastanawialiśmy się akurat ze szwagrem, czy by spółki nie założyć, ale tak naprawdę to z czym to się je? Jakie będziemy mieli obowiązki, a jakie przywileje z tego tytułu? :)

kadajo

Posty: 18

 
A w jakiej branży ta spółka? Tak się pytam, bo sam szukam partnera do wspólnego biznesu w branży informatycznej :)

Pozdrawiam!

WTFurdoin

Posty: 17

 
Mam trochę doświadczeń ze spółką komandytową i powiem, że faktycznie formalności trochę jest, ale można to jakoś ogarnąć. Najtrudniejsze są początki, to fakt.

jose_bastiano

Posty: 18

 
Bardzo szybko przebiegła pełna rejestracja spółki poprzez firmę www.luxbiuro.com.pl. Zajęło to jeden dzień i miałem od razu załatwione wszystkie wpisy i numery – regon, nip...Miła, profesjonalna obsługa, minimum formalności.

atomuuuu55

Posty: 24

 
Hej!

Powiem Ci, że ja spółkę zakładałem samodzielnie. Nie jest to jakaś skomplikowana operacja. Trzeba było zgłosić taką chęć założenia spółki w ZUS, w US i urzędzie statystycznym.

Eksperttt45

Posty: 19