odszkodowania w Zielonej Górze, polecicie ?

odszkodowania w Zielonej Górze, polecicie ?

Jest jakiś niesłychanie dobry adwokat w Zielonej Górze, który zajmuje się odszkodowaniami? Auto mam rozbite, ale ubezpieczyciel wyliczył mi 30% kosztów naprawy. Nie zgadzam się na to i chce walczyć o to, co mi się należy.

derWER

Posty: 1

 
Mieliśmy adwokata z Zielonej Góry, który zajmował się windykacją i rzeczywiście był w tym dobry. Znał się bardzo dobrze na prawie, zatem zajmował się nawet bardzo trudnymi sprawami. Znajdę do niego jakieś namiary to Wam podam. Według mnie to najlepszy specjalista w tych sprawach.

debra76

Posty: 7

 
Korzystałem z dobrego adwokata z Zielonej Góry, jakiego znalazłem na https://radcaprawny.net.pl. Zajmował się wieloma sprawami w naszej firmie, wobec tego mogę go polecić.

alilcjaa

Posty: 5

 
Jeśli trafimy na dobrego prawnika z Zielonej Góry to zajmie się u odszkodowaniami i windykacją i zadośćuczynieniem. Żadna sprawa nie jest dla niego trudna. My na prawie się znać nie musimy. Nasze zadanie to wybrać sobie do pomocy kogoś, kto się na tym zna i tyle

Joe

Posty: 8

 
Wybiera się najlepszego prawnika, bo to przynosi efekty. Może i trzeba mu zapłacić, ale uzyskamy to wszystko, na czym tak bardzo nam zależało.

bodeksus

Posty: 20

 
Spraw jest bardzo dużo i większość z nich jednak musi załatwić prawnik. Jeśli chcemy uzyskać wysokie odszkodowanie to sądy inaczej patrzą, jeśli zatrudniamy do tego prawnika. Można otrzymać wtedy bardzo wysokie odszkodowanie i to na pewno nas zadowoli.

ZaNK3R

Posty: 11