zakładanie spółek z o.o. tarnowskie góry, szukam

zakładanie spółek z o.o. tarnowskie góry, szukam

Czy można prowadzić księgowość w spółce samemu? Mam, jako takie pojęcie o tym, dlatego zastanawiam się czy bym nie mógł się tym zająć? Zawsze to będą dla firmy jakiejś oszczędności. Zwłaszcza na początku ma to znaczenie.

Nimert56

Posty: 2

 
Wybierając biuro rachunkowe z tarnowskich gór szukałem kogoś z doświadczeniem. Zależało mi na pełnej księgowości. Nie miało znaczenia ile ma to kosztować. Te osoby, które miały wcześniej problemy z rozliczeniami się wiedzą, że tutaj się nie oszczędza tylko wybiera się kogoś, kto jest najlepszy do tego zadania.

mJaUrVcEin

Posty: 20

 
Korzystałem ostatnio z oferty biura rachunkowego z tarnowskich gór ze strony http://www.grafksiegowosc.pl i jestem bardzo usatysfakcjonowany. Wybierałem ich w ciemno, ale naprawdę się udało i jestem usatysfakcjonowany.

ukrwios

Posty: 12

 
Korzystam nawet przy drobnych sprawach z biura rachunkowego w tarnowskich górach. Wiem, że oni mi pomogą. Nie ma znaczenia czy to Vat, ryczałt czy porady prawne. Nikt lepiej się na tym nie zna. Według mnie nie należałoby ryzykować. Usługi są tanie i nie trzeba zatrudniać swojej księgowej. Sporo na tym udało mi się zaoszczędzić.

woo_oow

Posty: 7

 
U mnie żona się tymi sprawami zajmuje także nie mam problemów. Ma ukończone kursy i na taką zwykła księgowość dla małej firmy wystarcza. Planujemy przejść na VAT i wtedy trzeba będzie już na nieszczęście zamówić doświadczoną pomoc.

beata77

Posty: 10

 
Mam prostą działalności na ryczałcie to sam się bawię w księgowość. Rachunków tak naprawdę dużo nie mam, dlatego bez problemów mogę sobie z tym poradzić. Mając spółkę czy rozliczać się przez VAT to już nie byłoby takie łatwe i wtedy tylko pomoc specjalistów wchodzi w grę.

olek54

Posty: 10

 
U mnie żona się tymi sprawami zajmuje także nie mam problemów. Ma ukończone kursy i na taką zwykła księgowość dla małej firmy wystarcza. Planujemy przejść na VAT i wtedy trzeba będzie już niestety zamówić fachową pomoc.

Warren1987

Posty: 10