Biuro rachunkowe - proszę o pomoc!

Biuro rachunkowe - proszę o pomoc!

Czy korzystacie z 24h dostępu do dokumentów w jakimś biurze rachunkowym? Czegoś takiego właśnie szukam, ale chcę skorzystać z waszych opinii. Bardzo dziękuję.

aleksis

Posty: 15

 
Usługi biura rachunkowego on-line są tańsze. Chyba, że potrzebuje się reprezentowania przed US czy innymi lub w razie czegoś więcej niż księgowość. Ja korzystałem z takich usług 24 h i podobało mi się to. Zawsze na czas wszystko zrealizowane i spokojna głowa.

Eksperttt45

Posty: 19

 
Jestem żywym przykładem na to, iż z biurem rachunkowym prościej jest o kapitał i prowadzenie rachunków w firmie. Mnie pomogli i zatem polecam zwrócić się wszystkim tym, którzy nie mogą się zdecydować i korzystają z usług Pani Małgosi, koleżanki siostry brata znajomej, która kiedyś to robiła, ale czy teraz czy jej się uda to nie wiadomo:)

Speedy_UT

Posty: 11

 
To biuro rachunkowe http://biuronastart.pl działa kompleksowo od pomocy przy rejestracji działalności, biznesplanie, działa stacjonarnie i on-line. Polecam i pozdrawiam.

asimner

Posty: 14

 
Gdybym miał dalej siedzieć nocami i wertować te papiery z pewnością albo bym zwariował, albo został księgową. Na pewno nie miałbym dalej swojej działalności gospodarczej. Wybrałem biuro rachunkowe. Zrozumiałem, iż nici będą z oszczędności na tej usłudze, albowiem zacząłem mieć zaległości w prowadzeniu biznesu.

CAUCHETWERE

Posty: 25

 
Jak szukacie rzetelnego biura rachunkowego czytajcie o nim opinie. Zawsze możecie poprosić o to, by sami osobiście pokazali ci referencje od swoich klientów. Ja tak kiedyś zrobiłem i o dziwo biuro, które podobno miało mieć od groma zadowolonych klientów, miało ich garstkę. Także trzeba być jak wszędzie ostrożnym.

alitomm

Posty: 18

 
Ja nie radziłam sobie z rozliczeniami VAT, skorzystałam z biura rachunkowego. Wszystko poszło sprawnie, pomogli odkręcić to, co ja sknociłam. Teraz korzystam z ich usług.

Funtus009

Posty: 10