kancelaria radca prawny wrocław

kancelaria radca prawny wrocław

Witam. Chciałbym was prosić o opinie na temat wrocławskich prawników. Głównie mam na myśli ludzi, którzy zajmują się obsługą rozwodów i wszystkim co z nimi związane. Muszę kogoś znaleźć dla siebie i stąd ta prośba ;)

GF6

Posty: 16

 
Warto sobie poczytać kodeksy, w sumie wiele rzeczy można się dowiedzieć bez konieczności radzenia się w kancelarii. Ludzie sobie często nie zdają sprawy w ogóle jakie mają prawa i na tym dużo tracą...

shymzzz

Posty: 14

 
W przypadku obsługi rozwodu, zakładającego podział mienia, alimenty, ustalenie opieki nad dziećmi to ja polecam pana Żurka. Jego kancelaria zajmuje się tym kompleksowo. Można się umówić na spotkanie telefonicznie - tel. 793 71 71 27. Pozdrawiam i powodzenia życzę.

Ciapek

Posty: 23

 
U nas rozwód wisi na włosku praktycznie. Jeszcze próbujemy chodzić na terapię dla par, ale tak szczerze mówiąc, to wątpię, że nam psycholog pomoże odrobić stracone kilkanaście lat życia...Także pewnie za niedługo sama będę tutaj pytała o jakiegoś prawnika.

CAUCHETWERE

Posty: 25

 
Wiesz co, może spróbuję się skontaktować ze stryjem, on ma doświadczenie w takich sprawach, to powinien coś podpowiedzieć. Jeśli będę wiedziała coś więcej to odezwę się, ale już w wiadomości prywatnej.

borek149

Posty: 26

 
Nie wiem kogo by Ci tutaj zaproponować. Sam mam mętlik w głowie bo szukam prawnika dla swojej siostry. Chodzi o pracodawcę, a konkretnie mobbing. Jest parę kancelarii, które się zajmują tą tematyką, ale sprawa jest delikatna więc zależy mi na kimś bardzo dobrym.

zimek123456

Posty: 21