Dobry radca prawny w Krakowie

Dobry radca prawny w Krakowie

Nieznajomość prawa szkodzi, dlatego chciałbym poznać swoje uprawnienia, jako pracownika. Zależy mi na konkretnej poradzie prawnej za nieduże pieniądze.

Jaka kancelaria?

raptofil

Posty: 16

 
Pół roku temu konsultowałem się ze znajomym, młodym prawnikiem w związku z przygotowaniem umowy cywilno prawnej i w sumie jak na to, że facet dopiero skończył studia to ma rozeznanie dość spore.

Mogę podrzucić namiary jakby coś:)

Dr-House

Posty: 27

 
O!

Ja akurat jestem dość na świeżo w związku z windykacją. Chodziło o tak zwane powództwo paulińskie. Znajomy polecił mi panią Bożenę i jej firmę. Podaję adres - Siedziba Kancelarii - ul. Kalwaryjska 9/15. Świetna obsługa, szeroki zakres usług. Nie tylko windykacje, ale też prawo pracy, cywilne itd.

Kamil87rak1

Posty: 24

 
Jakiś czas temu miałem poważny konflikt z wykonawcą robót budowlanych na terenie Małopolski. Całą sytuację udało się załagodzić, dzięki interwencji jakiej podjął się Radca Prawny p. Bożena Turecka. Dzięki temu inwestycja mogła zostać przeprowadzona do końca i oddana w terminie. Dla mnie jako inwestora, sprawa była szalenie ważna.

chanok

Posty: 21

 
Dużo zależy od tego jaki zakres cenowy jest dla Ciebie do zaakceptowania. Bo w sumie sporo jest kancelarii, które siedzą w tym temacie, ale ceny są dość mocno rozrzucone;/

bigstarr

Posty: 17

 
W takich sprawach to naprawdę warto zaufać jakiemuś radcy prawnemu, żeby nie pakować się w niepotrzebne kłopoty. Oni wiedzą jak rozwiązać tego typu problemy, żeby było zgodnie z przepisami i z pożytkiem dla klienta.

Różyczka

Posty: 20

 
Raczej nie powinno być problemu, żeby znaleźć prawnika. Dzisiaj konkurencja w tej branży jest ogromna. A to akurat dobrze wpływa na ceny:)

U niektórych firm, porada prawna kosztuje jakieś dwie, trzy dyszki.

Śmieszek

Posty: 22

 
Kiedyś u nas w parafii na Prokocimie organizowali darmowe spotkania z prawnikiem. Można było przyjść i spytać się o kwestie rodzinne, czy też firmowe. Ciekawe czy teraz też robią takie darmowe spotkania.

Bardzo przydatna rzecz.

Czesio

Posty: 27

 
Cześć!

W Krakowie znam przynajmniej trzy naprawdę dobre kancelarie. Jest z kogo wybierać, w zależności od tego na jaką pomoc dokładnie się liczy.

izabelka

Posty: 17