remonty

remonty

Szukam firmy, która może zająć się wykonaniem remontu elewacji kościoła z XVIII wieku. Kościół znajduje się pod ochroną konserwatora zabytków więc trzeba tak naprawdę zadziałać kompleksowo, przygotować projekt dla konserwatora i potem oczywiście zająć się także wykonaniem prac remontowych w ramach projektu. Zależałoby mi na tym, żeby kompleksowo jedna firma się wszystkim zajęła.

namok

Posty: 1

 
W mojej ocenie najlepszym rozwiązaniem zawsze jest szukanie firmy remontowej, która robi prace remontowe na budynkach zabytkowych i wie jakie oczekiwania mają konserwatorzy. Wtedy to znalezienie wykonawcy będzie dużo łatwiejsze i będzie łatwiej opowiedzieć projektem na oczekiwania i wymogi jakie konserwator będzie stawiał.

mercedess

Posty: 2

 
Jeśli jakąś firma zajmuje się remontami zabytków to będzie można liczyć na jej duże doświadczenie w temacie i faktycznie będzie można oczekiwać, że wykonane prace nie tylko będą przynosiły dobre efekty estetyczne, ale będzie można również oczekiwać, że zostaną one pozytywnie odebrane prze konserwatora zabytków, bo to on najczęściej stawia problemy przy takich remontach.

Dyduszek22

Posty: 2

 
Dobra firma, która wykonuje remonty zabytków powinna mieć odpowiednie doświadczenie na dwóch płaszczyznach. Z jednej strony trzeba mieć gwarancje, że będą w stanie wykonać w należyty sposób projekt, z drugiej trzeba także szukać takiej firmy, która potem będzie w stanie również ten projekt zrealizować i to niestety nie będzie takie proste.

Jasio234

Posty: 5

 
Moim zdaniem taką kluczową sprawą będzie zawsze szukanie wykonawcy, który pracował już na zabytkach i zna realia takich prac remontowych. To istotna kwestia, bo dzięki temu będziesz miał firmę, która faktycznie wykona pracę na odpowiednim poziomie.

Trener

Posty: 13

 
Moim zdaniem dobrym wyborem będzie firma Arkada (http://arkada-architektura.pl). Świetni specjaliści jeśli chodzi o budynki o charakterze zabytkowym. Pieczołowite podejście do projektu a potem do realizacji więc firma rzeczywiście funkcjonuje na wysokim poziomie i można liczyć na ich ofertę.

Nikusim

Posty: 3

 
Szukaj firmy, która robi remonty budynków zabytkowych, ma też grono projektowe, które będzie przygotowywało cały zakres prac a potem będzie ekipa, która to wykona. Kompleksowo oferta jednej firmy w tym zakresie to zawsze najlepsza możliwa opcja i ostatecznie również najlepsze efekty realizowanych prac.

TomekK

Posty: 9

 
U nas właśnie przez wybór wykonawcy pojawiło się sporo problemów, bo jedna firma nie sprostała oczekiwaniom konserwatora jeśli chodzi o projekt i dopiero po nawiązaniu współpracy z Arkada Będzin (http://arkada-architektura.pl) udało się przygotować taki projekt, który został zaakceptowany. Na szczęście firma zajmuje się także potem realizacją projektu więc za to dla nich także duży plus.

Sewerynus

Posty: 17

 
Osobiście jestem po współpracy z firmą Arkada, która robiła dla nas projekt jeśli chodzi o remont urzędowego budynku zabytkowego. Kompleksowa oferta, projekt i potem kompleksowo również obsługa remontu, realizacja od A do Z. Więc duża wygoda, bo jedna firma kompleksowo wszystkim się zajmuje. Pod tym kątem ta oferta się wyróżnia.

ym-9090

Posty: 2

 
Nasza kamienica byłą remontowa rok temu, z XIX wieku i tutaj działania były realizowane przez firmę Arkada (http://arkada-architektura.pl). Wybór tego wykonawcy wynikał z decyzji podjętej przez wspólnotę mieszkaniową, ale wydaje się, że to była dobra opcja. Prace dość szybko zrealizowane, projekt był zaakceptowany przez konserwatora więc można powiedzieć, że firma sobie z tą realizacją faktycznie bardzo dobrze poradziła.

foken

Posty: 2