Viessmann serwis, sprawdzona firma ?

Viessmann serwis, sprawdzona firma ?

Zamontowałem sobie kocioł gazowy, ale nie chce ruszyć, coś piszczy i nie ma żadnych efektów. Wiecie, co się dzieje? Ma ktoś podobnie? Trochę się boje sam dalej tam grzebać, bo to przecież gaz.

rz3zn!k

Posty: 3

 
Jeśli mam problem to zawsze w serwisie Viessmann wiedzą jak mi pomóc. Jeśli masz firmowy piec to wybierać serwis, który jest do niego przypisany i jest wtedy wszystko w porządku.

ooops65

Posty: 21

 
Jeśli mam problem to naprawą pieców viessmann w Warszawie zajmuje się ten serwis https://grzeko.pl dlatego mogę ich polecić. To fachowcy, którzy na czas przyjechali i przed mrozem wszystko naprawili. Mają wiedzę i co znaczące dysponują większością części zamiennych.

Kasiaaaa1

Posty: 19

 
Próbowałem naprawiać piece vaillant Warszawa, ale to nie jest proste. To urządzenie jest bardzo skomplikowane, dlatego lepiej tam nic nie robić. Znajomy tak sobie piec rozregulował, że gość z serwisu dwa dni u niego siedział. Oczywiście musiał za to wszystko słono zapłacić. To, co dla specjalistów zostawmy właśnie specjalistom.

kikiriki2k

Posty: 7

 
Mam piec na ekogroszek, zużywamy niecałe dwie tony w sezon. Nie mam tańszego i bezpieczniejszego rozwiązania. Podajnik, sterownik i problem rozwiązany. Gaz? Mamy w samochodzie i my wystarczy, ale jak ktoś lubi to niech stawia na firmowe piece i dobry serwis.

CHatka-eKo

Posty: 7

 
Jeżeli mam problem to zawsze w serwisie Viessmann wiedzą jak mi pomóc. Jeżeli masz firmowy piec to wybierać serwis, który jest do niego przypisany i jest wówczas wszystko w porządku.

SABUR

Posty: 13