Druk wizytówek, znacie ??

Druk wizytówek, znacie ??

Elo, czy to prawa, że jeśli decyduję się na druk wizytówek, to powinienem mieć już gotowy projekt graficzny? Jeżeli tak, to gdzie znajdę jakieś gotowe wzory?

hamllet

Posty: 6

 
Na wizytówki kaszerowane trzeba mieć rzeczywiście zamierzony projekt, żeby zainteresowały one odbiorcę. Dużo cennych informacji na ten temat zaczerpnęłam z http://drukwizytowek.artywnecie.net.pl. Wypowiadają się tam ludzie z znaczną wiedzą drukarską, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami.

Galagda

Posty: 21

 
To już zależy od ciebie, jaki projekt na wizytówki kaszerowane sobie wymyślisz. Możesz zdecydować się na różnokolorowe warstwy. Robiłem tak już kilka razy i prezentują się one bombowo. Ostatnio jednakże pomieszaliśmy rodzaje papierów z jednej strony kreda, z drugiej natomiast błyszczący papier.

bigstarr

Posty: 16

 
O zaletach, jakie posiada lakier UV, dowiedziałem się podczas ubiegłorocznych targów. Wystawialiśmy się z firmą na powietrzu i pomimo deszczowej pogody nasze lakierowane materiały nie uległy zamoczeniu.

Ticket2Hell

Posty: 15

 
Coś Ty, z choinki się urwał? Przecież wiadomo, że druk wizytówek metodą tłoczenia w niewielkiej ilości jest nieopłacalny. Trzeba odlew, a to kosztuje.

Trener

Posty: 13

 
Super są te wizytówki kaszerowane. Dziś kaszerować można dowolnymi tekturami, dzięki temu poprzez cały czas powstają odjechane projekty wydruku.

Kruk

Posty: 12

 
Ja bardzo cenię swoich klientów, a poza tym kieruję się mottem, że jak cię widzą, tak cię piszą. Dlatego do swojej firmy zamawiam tylko i wyłącznie wizytówki kaszerowane. Kontrahenci już na sam widok nieco grubszego kartonika są zdziwieni, a o to przecież nam chodzi. Oprócz tego są trwalsze od zwykłych.

Klarka34

Posty: 11

 
Większość agencji drukarskich na swoich stronach posiada odpowiednie kalkulatory, które znacznie ułatwiają druk wizytówek. Wystarczy, że uzupełnisz wszystkie rubryki, a system sam wyliczy ci cenę za gotowy produkt. Za pośrednictwem strony można także załadować przygotowany wcześniej projekt graficzny.

raptofil

Posty: 16

 
Projekt do druku letterpress znacznie różni się od tradycyjnych projektów grafiki 2D. Najlepiej będzie, jak skontaktujesz się z wykonawcą druku, a on prześle tobie albo przykładowy wzór, albo wskazówki, jak dobrze przygotować sobie grafikę do druku.

Ciapek

Posty: 23