bezpieczeństwo i higiena pracy, szukam

bezpieczeństwo i higiena pracy, szukam

Zastanawiam się czy bhp na śląsku jest przestrzegane niezwyklej niż w innych regionach? U was są kopalnie i praca niebezpieczna, zatem jestem ciekawy czy te szkolenia w ogóle się jakoś różnią od tych, które są choćby na północy

Facio

Posty: 3

 
Dokładnie, trzeba dbać o własne stanowisko pracy i ja tak robię. Nie mamy zamiaru ryzykować zdrowia, bo nie dosłuchałem czegoś albo poradzić koledze coś, co sprawi, że włoży rękę tam gdzie nie trzeba. Skoro macie szkolenia bhp to są organizowane w jakimś celu, dlatego trzeba słuchać i to faktycznie niezwykle uważnie.

alus

Posty: 3

 
Osobiście mamy podejście niezwykle fachowe do szkoleń bhp. W kryzysowej sytuacji będzie wiedział, co mam wykonać i kto wie może mi to nawet uratować życie, wobec tego nie chce tylko słuchać, lecz chce też jak najwięcej z tego zapamiętać.

sara22

Posty: 11

 
Według mnie usługi bhp w Katowicach, które będą ciekawe, a nie nudne organizuje firma http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i warto się tam zgłosić. Są na wszystko niezmiernie dobrze przygotowani i na pewno każdemu pomogą.

piet

Posty: 5

 
Trudno jest porównać to, co mają na bhp na śląsku z tym, co jest dla przykładu na pomorzu. To całkowicie inny przemysł, zatem trzeba w przeciwnym wypadku podchodzić do takiego szkolenia. W ten sposób uzyska się bezpieczeństwo w pracy, co przecież może komuś uratować zdrowie, a nawet życie.

Sis45

Posty: 5

 
Znajdziesz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, bo firm, które przy kopalniach pracują jest bardzo dużo. Wystarczy trochę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

QQrydza

Posty: 8