mieszkania Warszawa, szukam !

mieszkania Warszawa, szukam !

Gdzie znajdę bardzo znaczny wybór mieszkań na sprzedaż w Warszawie? Od paru miesięcy szukam mieszkania i mam swoje żądania. Na nieszczęście jak na razie nic dobrego z tego nie wynikło. Potrzebuje miejsca gdzie tych ogłoszeń będzie dużo.

Elllooo12

Posty: 2

 
Interesowałem się nieruchomościami w Warszawie i ceny są wysokie. Można też odnaleźć coś w dobrej cenie, lecz trzeba się liczyć z tym, iż do metra będzie daleko. Niestety trzeba zrezygnować z czegoś, jeżeli zależy nam na tym, aby cena była bardzo atrakcyjna.

Black_Riot

Posty: 9

 
W Warszawie ceny są wysokie. Trzeba się z tym liczyć. Możliwości na zrobienie kariery są większe i to właśnie przekłada się na wysokie ceny nieruchomości. Trzeba się zastanowić czy to właśnie jest miejsce i rozwiązanie dla nas.

labuh

Posty: 12

 
Mnie ceny mieszkań przerażają. Nie wiem, czemu to wszystko tyle kosztuje skoro w żaden sposób nie jest to tego warte? Ktoś widać dobrze pracuje żeby nabijać ceny.

Michaś

Posty: 2

 
W Warszawie ceny są wysokie. Trzeba się z tym liczyć. Szanse na zrobienie kariery są większe i to właśnie przekłada się na wysokie ceny nieruchomości. Trzeba się zastanowić czy to właśnie jest miejsce i rozwiązanie dla nas.

Jimer66

Posty: 4

 
Jeśli ma się pieniądze to nie ma problemów z trafieniem super okazji. Oczywiście trzeba się liczyć z tym, że płacimy wtedy gotówką. Znajomy kiedyś zakupił mieszkanie za 1/3 ceny rynkowej. Właścicielowi pieniądze były potrzebne na już i on z takiej okazji skorzystał.

dada45

Posty: 7

 
Na pewno mieszkania w Warszawie do tanich nie nalezą, lecz w innych miastach wcale nie jest lepiej. Jeżeli już mam wybierać miejsce do zamieszkania i płacić sporo pieniędzy to stawiamy na Warszawę. Tam nawet jak będzie kryzys to zarobki są większe i możliwości na znalezienie pracy też. Polecam takie rozwiązanie dla wszystkich.

Olekk

Posty: 9

 
Na pewno mieszkania w Warszawie do tanich nie nalezą, ale w innych miastach wcale nie jest lepiej. Jeśli już mam wybierać miejsce do zamieszkania i płacić dużo pieniędzy to stawiamy na Warszawę. Tam nawet jak będzie kryzys to zarobki są większe i szanse na znalezienie pracy też. Polecam takie rozwiązanie dla wszystkich.

Kitas

Posty: 8

 
Oferty z nieruchomościami w Warszawie można znaleźć na http://www.tradebest.pl. ta strona ma ich naprawdę niezwykle dużo. Bez względu na to czy ma to być drobne czy gigantyczne mieszkanie to u nich coś dla siebie dopasujemy.

mJaUrVcEin

Posty: 20

 
Jest wiele ofert mieszkań na sprzedaż w Warszawie. Trzeba tylko dokładnie się zagłębić we wszystko. Znajdziecie wtedy dobre ceny, lokalizacje i warunki. Oczywiście cena dobra jak na warszawskie warunki. Nie ma się, co spodziewać, że ceny będą bardzo niskie.

Kwatuszek

Posty: 4