pranie dywanów Grudziądz, polecicie firmę?

pranie dywanów Grudziądz, polecicie firmę?

Muszę pozbyć się sierści kotów z dywanu. Może polecacie jakąś skuteczną usługę czyszczenia dywanów w Tucholi? Jest kilka pralni, niemniej jednak nie niezwykle wiem, komu można zaufać. Z góry dziękuję za pomoc.

Jimer66

Posty: 4

 
Pewnie w końcu i ja będę musiała skorzystać z czyszczenia dywanów. Szukałam w Tucholi dobrych pralni, ale jak coś, zawsze możecie polecić jeszcze jakąś sprawdzoną firmę. Czekam i pozdrawiam.

labuh

Posty: 6

 
U nas dywany są zawsze czyste i naprawdę bez porównania z tymi, jakie ma moja siostra :) Już niejednokrotnie jej mówiłam, że to niezdrowe dla dzieci, żeby nie korzystać z profesjonalnego czyszczenia dywanów. Jest wiele tanich pralni w Grudziądzu.

Odi

Posty: 9

 
Pranie dywanów to idealna usługa. Ja podobnie nie wyobrażam sobie wyglądu swojego dywanu bez gruntownego czyszczenia. W Człuchowie jest kilka dobrych pralni, do jakich można zawieźć dywan lub nawet przyjeżdżają do domu, aby go zabrać. Polecam sięgnąć, bowiem faktycznie należałoby mieć czysto w domu.

FOTO-PHOTO

Posty: 11

 
Ja też nie wyobrażam sobie swojego dywanu bez gruntownego prania. Mam dwa koty. Gdyby nie to, iż oddaję raz na pół roku wykładziny do czyszczenia, byłoby kiepsko. Mam zaufaną pralnię, która za czyszczenie dywanów w Chojnicach nie bierze mnóstwo :)

transerwis

Posty: 9

 
Jak ktoś szuka sprawdzonej pralni w Chojnicach, to polecam to miejsce http://www.pralniadywanow.eu. Mam nadzieję, iż skorzystacie, bowiem to faktycznie skuteczne czyszczenie dywanów i wykładzin doświadczonymi metodami.

mateo29

Posty: 7

 
Najlepsze pranie dywanów to automatyczne. Porównaj sobie pralnie w Grudziądzu. Kiedyś zamówiłam do domu, natomiast na nieszczęście to nie jest to samo, jak dywan przejdzie doświadczone pranie w pralni. Wychodzi drożej, natomiast pozbywasz się roztoczy itp.

Mord

Posty: 17