kredyt hipoteczny lublin, gdzie warto ?

kredyt hipoteczny lublin, gdzie warto ?

Interesuje mnie kredyt hipoteczny w Lublinie w banku. Nie wiem tylko, jaki wybrać żeby był tani i bezpieczny. W jaki sposób szukaliście kredytów hipotecznych? Może mi coś konkretnego doradzicie w tej sprawie?

Joe

Posty: 4

 
Na szczęście mam swoje mieszkanie także ten kłopot mnie nie dotyczy. Wiem tylko ze kredyt to sporo wyrzeczeń, bo znajomi mają. Z drugiej strony jak ma się mieszkać z teściami albo rodzicami to już lepiej wybrać sobie kredyt hipoteczny i wyprowadzić się jak najszybciej.

WalSystem

Posty: 22

 
Zaciągałem kredyt hipoteczny w Lublinie w jednym z banków. Korzystałem oczywiście z pomocy doradcy kredytowego. Według mnie to najlepsze rozwiązanie, bo jest o wiele bezpieczniej i pewnie. Taka sobą sprawdza umowę i negocjuje jej warunki. Dla mnie super.

Sis45

Posty: 5

 
Mnie zaskoczyło to, że doradcy finansowy z Lublina nie bierze pieniędzy. Nastawiłem się na koszty, a to wygląda tak, że jeśli my weźmiemy kredyt to wtedy bank wypłaca doradcy prowizję. Idąc na spotkanie niczego nie ryzykujemy, dlatego warto pójść i sprawdzić jak taka pomoc wygląda i jak wiele na niej można zyskać.

TomekK

Posty: 11

 
Chętnie bym zaciągnął kredyt, ale w Polsce są one bardzo drogie. Jeśli przeliczyć zarobki i wysokość rat i koszty kredytu to trudno byłoby znaleźć państwo, które jest droższe. Musze jeszcze długo poczekać na zmiany.

namok

Posty: 12

 
W ostatnich latach z trudem dostać kredyt, zatem trzeba się liczyć na wpłaty z swojej kieszeni. Im droższa nieruchomość tym więcej trzeba przygotować. Warto, a nawet trzeba korzystać z pomocy doradców kredytowych, bowiem wtedy mamy wgląd w cały rynek kredytowy. Prościej jest coś dla siebie wybrać, co jest niesłychanie korzystne.

mamamaryja

Posty: 15

 
Kilka dni temu byłem u doradcy kredytowego w Lublinie. Ofertę należałem na stronie http://kredytuoli.pl i byłe miło zaskoczony. Otrzymałem fachową pomoc, wszystko miałem dokładnie wytłumaczone. Takie rozwiązanie to ja rozumiem.

czesterus3

Posty: 4

 
Mnie zaskoczyło to, że doradcy finansowy z Lublina nie bierze pieniędzy. Nastawiłem się na koszty, a to wygląda tak, że jeśli my weźmiemy kredyt to wówczas bank wypłaca doradcy prowizję. Idąc na spotkanie niczego nie ryzykujemy, wobec tego należałoby pójść i sprawdzić jak taka pomoc wygląda i jak dużo na niej można zyskać.

epaepa33

Posty: 16