Jaki serwis ma darmowe mp3 do pobrania ?

Jaki serwis ma darmowe mp3 do pobrania ?

Poszukuję mp3 na telefon, jakiegoś portalu godnego polecenia. Fajnie byłoby, żeby baza była rzeczywiście znaczna i było w czym wybierać, a nie kilka jakichś tam utworków. Wszędzie jest to samo. Jak coś polecacie, dzięki:)

Marko

Posty: 9

 
Masz ci los:) Mnóstwo nas takich, którzy szukają i nie mogą odszukać czegoś konkretnego. Jak pragniesz mieć dobrą muzę to raczej trzeba zapłacić. Z jakością darmowych mp3 jest jak wiadomo różnie.

pl07

Posty: 26

 
No właśnie wszędzie to samo. Dlatego polecam i proponuję zajrzeć w poszukiwaniu darmowych mp3 tutaj http://www.thebestmp3.pl. Bardzo fajna stronka. W zasadzie co wpisałem w wyszukiwarkę to mają. Może i wasze potrzeby się tam spełnią. Zajrzyjcie na stronkę, bo naprawdę warto. No i jest zupełnie za darmo.

Damiano

Posty: 22

 
Nie na wszystkich tych stronach można ściągać mp3 na telefon w postaci całych albumów. Owszem znajdzie się trochę utworów z płytki, ale nie wszystkie. Wiadomo, że za opłatą to można zdecydowanie więcej ściągnąć i ja właśnie tak robię, jak mam potrzebę.

Fanatyk

Posty: 16

 
Patrzyłem na dużo stron z mp3 na telefon, lecz najbardziej odpowiada mi opcja wcześniejszej możliwości odsłuchania muzyki. Jak nie znasz wszystkich utworów danego wykonawcy, to wspaniała sprawa.

umberko3

Posty: 17

 
Nie lubię bawić się z tymi programami do ściągania muzyki. To nie dla mnie, weszłam na waszą stronkę, jaką polecaliście i rzeczywiście jest wiele darmowych mp3, jakie są warte uwagi i downloadu.

piet

Posty: 24

 
Hej, pomogliście mi niezwykle:) Niesłychanie dzięki. Albowiem nie miałam okazji znaleźć tak fajnego miejsca z muzyką. Jak dla mnie jest wystarczający, pościągałam sobie mp3 za darmo takie jak chciałam i jestem happy:)

Dydusek

Posty: 19