Zamiana środków z konta na punkty, co polecicie ?

Zamiana środków z konta na punkty, co polecicie ?

Mam trochę złotych na koncie, których nijak w moim wypadku nie wykorzystam. Słyszałem, że da się zamienić takie zaległe środki z konta na normalnie kasę, przelew na konto. Gdzie to się robi? Z góry dzięki.

Jermeri

Posty: 5

 
Oczywiście, iż się opłaca. Albowiem zamiana środków na punkty to przecież same korzyści. Grunt to po prostu fakt, iż pieniądze, których się w danym czasie rozliczeniowym nie wykorzysta, nie przepadają całkowicie, można ich część odzyskać. Polecam.

staryy67

Posty: 8

 
Fajna sprawa. Moja mama kiedyś mi wspominała o zamianie środków zaległych z konta, natomiast za niezmiernie jej nie słuchałam, teraz widzę, iż to się naprawdę opłaca. Rejestruję się!!!

wolnomuur

Posty: 14

 
No nareszcie jest dobrze, bo nie tracę nerwów, że tak to wszystko zostało przeciwko biednemu użytkownikowi sieci komórkowych umyślone. Dzięki serwisowi, który oferuje konta paysafecard z zamianą niewykorzystanych środków nie tracę wszystkiego i mam satysfakcję, że ich przechytrzyłem.

qbencjusz

Posty: 16

 
Polecam zamianę SMS na punkty w tym serwisie http://zamiensms.pl. Sporo już szukałam takiej opcji i jednak tu jest najlepiej. Przelicznik jest dobry, opłaca się. Prosta obsługa, pieniądze możesz mieć dzięki specjalnej usłudze już w zasadzie w przeciągu 1 dnia.

Szaju

Posty: 23

 
Mnie zależy na wypłacie prowizji więc nie będę zbierał punktów do kuponów. Wolę przelać sobie jakąś kwotę jak już mi się zgromadzi. Polecam akurat ten serwis albowiem jak przeanalizowałem ma najlepszy cennik.

grzes3345

Posty: 14