podsłuch w telefonie, jak firma ?

podsłuch w telefonie, jak firma ?

Witam. Dajcie znać, jeżeli orientujecie się, co to dokładnie jest Spyphone? Jak używa się takiego podsłuchu w praktyce? Muszę coś takiego zainstalować na telefonach pracowników. Oczywiście będą o tym wiedzieli. Pozdrawiam.

Marko

Posty: 9

 
Jeżeli miałabym już podjąć decyzję co do podsłuchu na telefon, to na pewno od jakiegoś sprawdzonego usługodawcy. Wiem, że takich oprogramowań jest teraz na rynku dość sporo.

Bunys

Posty: 23

 
A muszę dodać, że jeśli chodzi o podsłuch na telefon w tym droższym pakiecie, to jest on niewykrywalny dla programów antywirusowych. Wspaniała sprawa, gdyby było podejrzenie, że użytkownik się domyśli ;) U mnie się sprawdza, więc polecam. Obsługa bezproblemowa.

Galagda

Posty: 21

 
Ja też polecam podsłuch na telefon. Nie miałam pojęcia, że to tak świetne opracowane oprogramowanie, które da mi pewność, co dzieje się z moim dzieckiem poza domem.

misiu56

Posty: 9

 
https://spyphonesoft.pl/ to link do firmy, jaka ma wyśmienite oprogramowanie Spyphone. To wyśmienicie działający podsłuch. Poza najważniejszą funkcją, ma sporo innych, jakie się przydają na przykład robienie zdjęć otoczenia.

Snice

Posty: 29

 
Spyphone owszem, ale z opcją wszelkich możliwości. Jak już decydować się na taki krok, to tak, żeby mieć dostęp do wszystkich danych na śledzonym telefonie. W najdroższym pakiecie masz pewność, że oprogramowanie nie zostanie wykryte przez żaden program antywirusowy.

misiu56

Posty: 7

 
Niesamowite możliwości. Według mnie nie ma lepszego podsłuchu jak właśnie oprogramowanie Spyphone. Teraz dokładnie mogę śledzić telefon, na którym aplikacja została zainstalowana. Świetny program.

Darjusa

Posty: 7

 
Spyphone możesz zainstalować nawet zdalnie, ale tak czy w przeciwnym wypadku , musisz mieć telefon w ręce, żeby zainstalować aplikację. To znakomite narzędzie, jeśli chodzi o podsłuch. Myślę, że się zdecyduję. Już bardzo mnóstwo wiem na ten temat.

zuzia_00

Posty: 15

 
Ciekawa jestem tych wszystkich opcji. Z tego, co czytałam na stronie to Spyphone jest chyba najlepszy. Mam nadzieję, iż nie wyniesie mnie to wiele. Na razie chciałabym spróbować, sprawdzić, jak to wygląda w praktyce.

frotka90

Posty: 9