Podsłuch w telefonie - na Blackberry

Podsłuch w telefonie - na Blackberry

Cześć.
Przedmiotem mojego zainteresowania jest obecnie aplikacja Spyphone. Czy ktoś z Was korzystał z niej i w jaki sposób sprawdzała się w praktyce? Liczę na Wasze doświadczenia.

Robuś

Posty: 8

 
W sumie nie dziwię się, że chcesz wykorzystać oprogramowanie spyphone do kontroli pracowników. Mój kolega niedawno wykorzystał je w podobnym celu i efekt był druzgocący. Niefajnie się przecież przekonać, że pracownicy każdego dnia dużo czasu spędzają na nic nie robieniu.

RufleX

Posty: 23

 
Szukałem aplikacji, która będzie w stanie nagrywać rozmowy odbywające się za pomocą mojego telefonu komórkowego. Dopiero po kilku dniach trafiłem na spyphone.

Byłem pod wrażeniem, gdy sprawdziłem jej specyfikację. Obecnie zastanawiam się nad tym, aby zakupić licencję na tą aplikację na miesiąc próby.

xacti11

Posty: 18

 
Niedawno wpadłem na stronę, jaka prezentowała szanse aplikacji Spyphone. Przyznam szczerze, że byłem zbudowany tym, co jest w stanie zaoferować ta aplikacja.

Niebawem zainstaluje ją na telefonie jednego z pracowników, aby ocenić jego rzetelność.

Nikuś23

Posty: 11

 
Polecam wszystkim podsłuch w telefonie, który znalazłem w ofercie http://spyphonesoft.pl.

Jasne i klarowne zasady współpracy, spore możliwości aplikacji, która jest bardzo zaawansowana. Sposób wykorzystania tej aplikacji to już słodka tajemnica każdego lub każdej z nas :)

Aweeee

Posty: 20

 
Kilka dni temu podjąłem decyzję, iż zainstaluję podsłuch w telefonie należącym do mojej żony. Coraz częściej otrzymywała dziwne telefony i szybko wychodziła po nich z domu. Domyśliłem się, iż coś jest nie tak, niemniej jednak nie chciałem jej śledzić, bo wyszłoby to od razu na jaw. Podsłuch to wspaniała sprawa :)

Bezi22

Posty: 20

 
Nie mam wątpliwości, że czasami jedynym wyjściem w pewnej sytuacji jest podsłuch w telefonie. Zainstalowałem taki w celu kontrolowania pracownika, który okazało się według lokalizacji GPS niezmiernie wielokrotnie podczas pracy lubił załatwiać własne prywatne sprawy.

HiT92

Posty: 16