Kaseta vhs do płyty dvd. Da się tak?

Kaseta vhs do płyty dvd. Da się tak?

Witajcie, jak pewnie dużo z was mam różne nagrania z czasów kiedy to jeszcze nie było komputerów. Mam kilka ważnych kaset vhs, jakie chciałbym odtworzyć. Nie mam już odtwarzacza dvd zaś zależy mi oby obejrzeć film zaś przy okazji pokazać go rodzinie.

Ymooo2

Posty: 20

 
Witaj, pilnie proszę cię o pomoc jeżeli cos odnalazłeś. Już niedługo rocznica wesela moich rodziców i to w dodatku 50 więc chciałbym jako prezent podarować im nagranie z czasów mojej młodości, które udało mi się znaleźć u babci. Wiem, ze jest taka opcja lecz nie mam konkretnego rozwiązania.

mitr

Posty: 18

 
Przeszukałem kilka for, zadawałem pytania niemniej jednak nikt nie prowadził mi nic szczególnego. Chyba będę zmuszony odnaleźć porządny odtwarzacz, którym odtworzę kasetę i nagram kamerą cyfrową albowiem innej opcji nie widzę. Chyba, że ktoś zna lepsze rozwiązanie więc czekam.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc.

youmakeme

Posty: 23

 
Widzę, ze szukasz tego czym ja głowiłem się dość dużo czasu jeszcze kilka miesięcy temu. Propozycja strony http://www.vhs24.pl będzie najlepszą opcją. Miałem kilka starych rodzinnych pamiątek to postanowiłem nagrać je na płyty dvd i puścić na spotkaniu rodzinnym. Wszyscy byli zadowoleni i każdemu postanowiłem wręczyć kopie. Do każdych 5 sztuk 1 nagranie zyskujemy gratis. Warto skorzystać właśnie z tej oferty.

Fiszerek3

Posty: 17

 
Witajcie, widzę, iż od dawna nikt nie odezwał się w temacie a wiem, ze problem jest dość popularny. Na kilku forach nie uzyskałem żadnej odpowiedzi to może tutaj ktoś doradzi porządne rozwiązanie. Kasety nie są w idealnym stanie a zależy mi na ich utrzymaniu. Nie chciałbym stracić tak cennych pamiątek. Dodatkowo nie mam tego jak odtworzyć a zależy mi niezwykle na tych kasetach.

Xeeron

Posty: 15

 
Jeżeli szukasz dobrej oferty to mogę zapytać wujka bowiem z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Lepsze kolory, jakość oraz ostrość dało wyśmienity efekt. Należałoby wydać kilkanaście złoty bowiem potem możemy sobie nawet wykonać kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

Skuteczność

Posty: 19

 
Witajcie, nie ma obaw znam dobre rozwiązanie waszych problemów. Przegrywanie z kaset vhs na dvd t jeszcze niezbyt popularny model usług jednak kilka firm zajmuje się takim czymś. Do rzeczy: www.vhs24.pl. To chyba najlepsza firma, paru znajomych korzystało i każdy z nich był zaspokojony. Na dzień babci, dziadka, rocznicę ślubu itp. Można przygotować wyborny prezent.

Chiny12

Posty: 19

 
Czy udało ci się już może odszukać rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Element kaset nie jest w świetnym stanie zatem zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych fachowców a nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

Wraczki333

Posty: 27

 
Taka kopia nagrania vhs może być doskonałym pomysłem na prezent na przykład dla dziadka czy rodziców. Ja około rok temu przegrałem kasetę vhs ze wesela rodziców i podarowałem im w prezencie. Technicy podkręcili obraz oraz dźwięk zarówno fakt jest niesamowity.

Franeczek23

Posty: 11

 
Propozycja www.vhs24.pl jest rozwiązaniem waszego problemu. Korzystałem już kilkukrotnie i polecam znajomym. Technicy potrafią uatrakcyjnić nasz film dzięki czemu film będzie jest ładniejszy. Kilkanaście zł jest warte utrzymania pamiątki na zawsze. Dla naszych pokoleń.

zakk87

Posty: 26